Úvod > Naše akce > Únor ve třídě Ježečků

Únor ve třídě Ježečků

I v únoru jsme opět byli velice činorodí. Měsíc jsme začali návštěvou Středočeského muzea, kde jsme se v rámci lektorského programu výstavy "Myši patří do nebe" seznámili se základy animace. Další týden se nesl v duchu masopustu, užili jsme si karneval i divadelní představení "O Červené Karkulce". Poté jsme odjeli do Českého Švýcarska, kde jsme strávili týden poznávacími výlety (navštívili jsme sklárnu Pačinek Glass, Děčínský zámek a uhlířský domek, kde se natáčela jedna ze scén v pohádce o Pyšné princezně) a zažili spoustu zábavy. Měsíc jsme zakončili tématem řemesel a povolání, upekli si housky, seznámili se s prací profesionálního kuchaře či se naučili stříhat vlasy:-)
Nadále pokračujeme s atletikou u předškoláků, ve spolupráci s PPP Lexík jsme uspořádali screening školní zralosti.