Úvod > Naše akce > Únor u Motýlků

Únor u Motýlků

V měsíci únoru čekalo děti ze třídy Motýlků spousta různých akcí. Hned zkraje února se děti podívaly na výstavu "Myši patří do nebe" a seznámily se zde se základy animace. Další týden jsme si užívali téma "Masopust", uspořádali jsme si karneval, který je vždy mezi dětmi velmi oblíbený.

Do školky k nám zavítalo Divadlo Vysmáto s pohádkou "O Červené karkulce".

Následující týden jsme s dětmi odjeli na zimní školu v přírodě do Českého Švýcarska, kde jsme měli naplánováno spoustu výletů a akcí - podívali jsme se do sklárny Pačinek Glass, uspořádali jsme karneval, kde jste oslavili narozeniny paní učitelky Marušky ze třídy Ježečků, oslava to byla vskutku veliká :), šli jsme na 7km dlouhý pěší výlet k Uhlířskému domku, kde se natáčela jedna ze scén v pohádce "Pyšná princezna", navštívili jsme Zámek Děčín, kde byl pro děti připraven krásný program. Škola v přírodě se všem moc líbila a už se těšíme na jarní :)

Posledních 14 dní jsme si užívali téma "Povolání a řemesla", děti pekly housky, přijel k nám profesionální kuchař Michal, který měl pro děti připravený skvělý program zakončený pečením muffinů, hráli jsme si na kadeřníky a kadeřnice a také na stavitele, kdy jsme pomocí dřevěných kostek a pěny na holení stavěli všelijaké stavby.

V tomto měsíci také v naší školce proběhl screening školní zralosti, který u nás zdarma pořádá Lexik s.r.o.