Úvod > Naše akce > BŘEZEN U SLUNÍČEK

BŘEZEN U SLUNÍČEK

Tento jarní měsíc jsme se dostali s tématem týdne " Z pohádky do pohádky" až do pohádkového světa, kde jsme si zahráli loutkové i maňáskové divadlo, děti byly loutkoherci a prošli jsme se k perníkové chaloupce i za Karkulkou. Upekli jsme si perníkovou chaloupku, která nám posloužila jako kulisa v našem třídním divadélku. Navštívilo nás divadlo Vysmáto s jarní pohádkou " O hledání ztraceného jara." Navštívili jsme také naši Městskou knihovnu, kde se děti od paní knihovnice Petry dozvěděly, jak se starat o knihy a kdy a proč knihovnu navštěvovat. Návštěva Husova sboru nám přiblížila Velikonoce a povídali jsme si o tomto jarním svátku. Rozloučili jsme se se zimou a Moranu jsme odnesli k řece, abychom mohli přivítat jaro. Připravovali jsme se na velikonoční svátky a hledali poklad od zajíčka.