Mimoškolní činnosti

• keramika
  • tanečky (pohybová výchova)

Další akce

• divadení představení
  • ovocný den
  • keramika s maminkou
  • škola v přírodě
  • bramborový týden
  • lampionová cesta za pokladem
  • barevný týden
  • mikulášská besídka s nadílkou
  • vánoční besídka
  • lyžařský výcvik
  • výlety
  • narozeninové oslavy
  • loučení s předškoláky
  • MDD – ZAHRADNÍ SLAVNOST

PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI

Bc. Jana KELLEROVÁ – ředitelka

Ředitelka Mateřské školy Jana Kellerová vystudovala obor Školský management na Karlově univerzitě.

Ing. Bc. Zuzana ČERNÁ – učitelka

Paní učitelka Zuzana Černá vystudovala obor Učitelství pro MŠ na Karlově univerzitě. V současné době je paní učitelka Zuzana Černá na mateřské dovolené.

Bc. Marie HEDLOVÁ – učitelka

Učitelka třídy Ježečků Marie Hedlová vystudovala obor Speciální pedagogika na Karlově univerzitě.

Lucie TICHÁ – učitelka

Učitelka třídy Kaštánků Lucie Tichá si svou kvalifikaci zvyšuje studiem pedagogické školy na Praze 6.

Lenka KRÁLOVÁ – učitelka

Učitelka třídy Kaštánků Lenka Králová si svou kvalifikaci zvyšuje studiem speciální pedagogiky na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Zdena KULHÁNKOVÁ – učitelka

Učitelka třídy Kaštánků Zdena Kulhánková má dlouholetou praxi s dětmi v předškolním zařízení.

Ivana MORAVCOVÁ – učitelka

Učitelka třídy Motýlků Ivana Moravcová vystudovala Vyšší odbornou školu pedagogickou v Čelákovicích.

ŠKOLNICE, UKLÍZEČKA:

Šárka Malá