Úvod > O nás

MŠ Spěšného trida-jezci-min.pngtrida-motylci-min.png

Hlavní sídlo MŠ ve Spěšného ulici je tvořeno školní budovou, kuchyní spojenou s jídelnou a technickým zázemím. V této budově sídlí ředitelka školy.

Školní budova má 2 třídy – třídu Ježků a třídu Motýlků. Ve třídě Ježků i Motýlků jsou děti od 4 do 7 let. Jedná se o smíšená předškolní oddělení.

Budova MŠ se nachází na rozlehlé, nově revitalizované zahradě.

Na hlavní budově se o děti ve třídě Ježků starají učitelky Bc. Marie Hedlová a Natálie Švandrlíková.
A ve třídě Motýlků se o děti starají Ivana Moravcová a Ing. Bc. Zuzana Černá (zástupkyně ředitelky).

O úklid obou tříd se stará paní školnice Šárka Malá.

Mateřská škola je otevřena od 7:00 do 17:00. Rodičům je umožněno přivádět děti do 8:00.

MŠ Palackého trida-berusky-min.pngtrida-slunicka-min.pngtrida-kastanci-min.png

Na pozemku odloučeného pracoviště MŠ Palackého se nachází dvě budovy. V první budově, která je blíže k silnici, jsou umístěny dvě třídy – třída Sluníček a třída Berušek. Ve třídách jsou děti
od 2-5 let. Jedná se také o smíšená oddělení.

Ve třídě Sluníček se o děti starají paní učitelky Blanka Šrámková a Monika Mühlbergerová.

Ve třídě Berušek se o děti starají paní učitelky Lenka Králová a Šárka Rendeková.

Ve třídě Kaštánků, která je umístěna v zadní budově, jsou děti od 4 do 7 let. Jedná se tedy o smíšené oddělení. O děti se starají paní učitelky Lucie Tichá a Jarmila Konečná.

Na obě budovy mateřské školy bezprostředně navazuje školní zahrada.

O úklid těchto budov se starají paní školnice Halyna Marshalok, Natalia Timschenko a Jana Zrůbková.

Obě budovy mateřské školy jsou otevřeny od 7:00 do 17:00. Rodičům je umožněno přivádět děti do 8:00 do třídy Kaštánků a do 8:30 do třídy Berušek a Sluníček.

MŠ Jungmannova trida-kotatka-min.pngtrida-stenatka-min.png

Odloučené pracoviště na nám. 5. května je umístěno v patrové budově, kde se nachází dvě třídy – třída Koťátek a třída Štěňátek. Jedná se o smíšené třídy, kam dochází děti ve věku 2 – 4 let.

Na budovu mateřské školy bezprostředně navazuje školní zahrada.

Ve třídě Koťátek se o děti starají paní učitelky Denisa Suvajdžičová a Dagmar Šťovíčková.

Ve třídě Štěňátek se o děti starají paní učitelky Daniela Urbanová a Alena Valachová.

O úklid této budovy se stará paní školnice Monika Nováková.

Mateřská škola je otevřena od 7:00 do 17:00. Rodičům je umožněno přivádět děti do 8:30.

• Atletika
  • Kroužek keramiky
  • Angličtina
  • Taneční a pohybový kroužek